Nová kolekce plavek 2020 - Klikněte sem.

Dámské pantofle

Oteplené pantofle

28 položek

 

 

Velikost:

Zobrazit:

Neoteplené

27 položek

Velikost:

Zobrazit:

Pantofle! Levný a praktický vánoční dárek který potěší každého. Mamka, otec, babička či dědeček obujeme všech! Teplé pantofle od modniveci.cz by neměly chybět pod žádným vánočním stromečkem! Pantofle jsou nejen krásné na pohled ale jsou i vyráběné z kvalitních materiálů.

Chutné bačkůrky z ovčí vlny, ledvinový pás nebo pantofle s výšivkou sněhové vločky v bílé, růžové nebo červené barvě. Tak šup šup nakupovat neboť Vánoce jsou již za dveřmi!


Recenze spokojených zákazníc ModniVeci.cz


iframe_img iframe_img iframe_img

Dámské ponožky

44 položek

Velikost:

Zobrazit:

Ponožky

43 položek

Zobrazit:

Dámské pantofle

Dopřejte svým nohám opravdové pohodlí. To vám zajistí naše dámské pantofle, které nabízejí skutečný komfort.
Na teplejší období doporučujeme nezateplené pantofle. Nohy se vám v nich nebudou potit a budete si užívat pocit svěžesti.
Na zimu si pořiďte huňaté zimní pantofle nebo rovnou zateplené pantofle. Vyhnete se tak nepříjemnému pocitu studených nohou, který dobře zná každá žena. Ale pozor, nemusí se jednat jen o domácí obuv, nabízíme i letní pantofle a kožené pantofle, ve kterých můžete vyrazit do města a budete v nich dělat parádu.
Pantofle jsou také skvělý dárek pod stromeček. Jsou praktické a správnou velikost snadno zjistíte. Takže pokud ještě nemáte dárek na Vánoce pro své blízké, pantofle jsou výborným řešením.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info