Nová kolekce plavek 2020 - Klikněte sem.

Dámské kozačky

Kozačky a kozačky nad kolena

33 položek

Velikost:

Zobrazit:

Dámské zimní boty a kotníkové boty

11 položek

Velikost:

Zobrazit:

Recenze spokojených zákazníc ModniVeci.cz


iframe_img

Zima vás nepřekvapí! Kvalitní dámské kozačky vyrobené z pravé kůže. Vhodné i do těch nejchladnějších mrazivých dnů a sněhu díky oteplení nitru z teplé ovčí vlny. Kozačky jsou dostupné v různých barvách a provedeních. Každá žena si přijde na své - nízké podpatky ale i vysoké platformy. Krásné barvy jako jsou béžovo šedá, velbloudí hnědá, tmavě modrá alebo klasická černá. Navíc možnost šití kožených bot na míru podle vašich mír. Široké lýtko není problém!

 

Kožené dámské kozačky od VERSABE

Když se exkluzivní design dámskych zimních bot spojí s kvalitou, vytvoří se skutečně odolná designová obuv. Jedná se o špičkové dámské kozačky, které Versabe nabízí svým zákazníkům. Každá kolekce je kolekce jedinečných modelů kožených zimních bot pro ženy. Versabe vyrábí dámské zimní boty podle vysokých standardů evropských výrobců. Ve výrobě používají ruční montáž obuvi, což umožňuje provádět přísnou kontrolu kvality výrobků v mnoha fázích. Za účelem výroby zimních bot, které nemají konkurenty, hrají materiály důležitou roli. Jedná se o vysoce kvalitní kůže dováženou z Italie. Nové moderní designy kozí kůže, která má unikátní vlastnosti pro dokonalou trvácnosť a stálost. Kůže má nádherný semišový vzhled ale jde o mimořádně stálou kůži. Co se při klasickém semiše nedá docílit. V ponuce máme taky kontínkové kozačky

Dámské kozačky

Máte se zimními měsíci spojený pocit studených nohou? Pořiďte si dámské kozačky z naší nabídky a zbavte se ho jednou provždy. Zapomeňte na to, že dámské zimní boty musí být objemné bufy, které už od pohledu nemají s ženskostí nic společného. Kozačky zajistí, že si vaše nohy budou užívat tepla, i když venku bude mráz, a zároveň krásně vytvarují vaše lýtka. Na vašem sex-appealu vám nic neuberou – naopak, skvěle se k nim hodí nejen kalhoty, ale i sukně.
Pořídit si u nás můžete lehčí podzimní kozačky, klasické zimní kozačky, ale i vysoké kozačky nad kolena, v nichž určitě vzbudíte pozornost.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info