Nová kolekce plavek 2020 - Klikněte sem.

Dámské plavky Gabbiano

Upozornění: Na čínských portálech jako wish, geek a aliexpress se objevily padělky našich plavek i s logem našeho internetového obchodu s nimiž nemáme nic společného. Fotografie produktů jsou ukradené a kvalita je s našimi plavkami nesrovnatelná a navíc výrobky jsou zdraví škodlivé a vyrobené z nekvalitních a často průsvitných materiálů.

Dvoudílné plavky

166 položek

Velikost::

Vzor:

Zobrazit:

Jednodílné plavky

21 položek

Velikost::

Vzor:

Zobrazit:
Zobrazit:

Dámské plavky

Nedočkavě vyhlížíte léto? Nebo už vás sluneční paprsky tahají ven k vodě? Či se snad chystáte na dovolenou? Ať je to jakkoli, jedno je jisté – potřebujete hezké plavky, které budou lahodit vaší postavě. Jestliže chcete sportovní plavky na plavání nebo takové, v nichž nebude vidět vaše bříško, zvolte si jednodílné plavky. Pokud se nebojíte ukázat svou postavu a chcete se krásně opálit, ideální pro vás budou dvoudílné plavky nebo bikini. V nabídce máme i překrásné dámské tankiny, které tvoří top a plavkové kalhotky. Jsou vhodné především pro plnoštíhlé nebo těhotné ženy, jež chtějí své bříško skrýt před sluncem i zraky ostatních.
Necítíte se v plavkách dobře, protože máte malá nebo nedokonale tvarovaná prsa? Řešením jsou push up plavky, díky nimž hned získáte větší sebevědomí. Na dovolenou si rovnou pořiďte i šaty k plavkám. Ne všude je možné chodit jenv plavkách a navíc vám šaty budou slušet.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info