Jaké plavky sednou Tvé postavě?

 (2909)  

  ModniVeci.cz Blog

Jaké plavky sednou tvé postavě

Celé jednodílné plavky nebo dvojdílné? Push-up nebo bez výztuže? Každá žena ví, které plavky jí sednou a v jakých se cítí nejlíp. Kdysi nebylo tolik možností dovolenek ani koupališť či wellnes. Ne každá však máme to štěstí mít postavu jako v 18-ti. Nevadí, v nabídce je množství plavek, které ti dokážou dokonalou postavu vytvořit.

Jestli potřebuješ něco schovat např. povislé bříško po těhotenství nebo strie, tak sáhni po jednodílných plavkách, které ti krásně obtáhnou postavu a zakryjí vzpomínané nedokonalosti. Jestli však nerada nosíš celé plavky, nebo ráda si opaluješ i břicho, ale nerada ho vystavuješ, když se procházíš po pláži nebo koupališti, tak právě pro tebe byly navrhnuté tankiny. Tankiny jsou něco jako plavkové šaty. Zakryjí ti břicho, protože sahají většinou po kyčle a kalhotky jsou samostatné. Takže jestli ležíš v soukromí a chceš se pěkně opálit, jednoduše tankiny vytáhneš a opaluješ se!Plavky, které ti nabízí ModniVeci.cz si 100% zamiluješ na první oblečení!

V nabídce máme plavky dokonalé pro velká a těžká prsa, a tím je model Esther. Sednou hlavně ženám, jejichž postava už má své za sebou. Jsou určené hlavně pro ženy po porodě, po císařském řezu, kde bříško už není až tak dokonalé, pro prsa, která už kojila. Plavky jsou tedy vyrobeny tak, aby jsi se i v plavkách cítila pohodlně a prsa tak držela na svém místě a nevylézala z podprsenky. Kalhotky v tomto modele Esther mají středně vysoký sed, ale momentálně máme v nabídce i novinku, kalhotky s vyšším pasem. Ramínka na podprsence jsou širší, takže pěkně drží prsa. Regulování na ramínkách je kovové, takže se neulomí po prvním použití. Plavková podprsenka modelu Esher je mírně vyztužená, aby pěkně modelovala prsa. Prsa v mírně vyztužené podprsence se hezky vytvarují a vypadají o mnoho krásnější, než v obyčejné nevyztužené podprsence, z které vám trčí bradavky nebo prosvítají po prvním namočení ve vodě.

Jestli máš v oblibě balkonetovou podprsenku, při které si můžeš odepnout ramínka

Tak pro tebe tu máme model Evita, Elin s klasickou podprsenkou ve stylu bardot, která krásně drží prsa i bez ramínek a umožňuje tím dokonalé opálení pokožky bez nepříjemných pásků přes ramena. Podprsenka na plavkách při těchto modelech je vyztužená, má kostice pro ještě lepší tvarování prsou. Je push-up, takže skvěle vyplní prsa. Po našich zkušenostech je tento model oblíbený i u žen s velkými prsy. Pro ještě větší push-up efekt je při menších košíčkách dodávaný polštářek, který si můžete pohodlně vložit nebo vytáhnout v případě potřeby. Kalhotky jsou v nižším střihu buď na vázání, nebo v celku. Střih kalhotek je klasický.Jestli preferuješ bikinový styl a máš na pláži nebo koupališti ještě co ukázat

Tak pro tebe je určen model Anabel. Ty jsou neojoblíbenějším modelem v naší nabídce a spolu s modelem Esther se předbíhají v prvenství. Velmi podobným a ještě více vyzývavějším modelem je model SaraModel Anabel má skvělou podprsenku, která se vyrábí v košíčcích B-F. Pohodlné kalhotky s klasickým pasem se nezařezávají a pěkně drží tvar.

 (2909)