Jak si zkrátit příliš dlouhý opasek

 (538)  

  ModniVeci.cz Blog

Všichni to poznáme. Koupíme si příliš dlouhý opasek, který nám trčí z kalhot. Řešení je přitom úplně jednoduché. Podrobně Vám ukážeme návod, jak zkrátit opasek, který nesplňuje Vaše požadavky. Návod se samozřejmě aplikuje jak na pánský opasek, tak aj na dámský opasek.


Co budeme potřebovat? 

- šroubovač

- nůžky

- dírkovač

- opasek :D

1. Dáme pryč šroubek

opasok skrutka

V první řadě uvolníme šroubek a dáme ho pryč. Zapamatujeme si, jak byla pracka upevněná pro opětovné složení opasku.

Ako skrátiť opasok modneveci.sk

2. Zkrátíme opasek

Pomocí nůžek odstřihneme kus kůže podle potřeby.

skratenie opasku

3. Uděláme dírku

Pomocí dírkovače (může byť i na papír) vycvakneme dírku o průměru velikosti šroubku. Jestli nemáme doma dírkovač, postačí i hřebík nebo ostrý plochý šroubovák, anebo vrtačka (dodržet bezpečnost při práci). Přitom dbáme na to, aby se dírka nacházela ve středu od okrajů a stejně daleko od konce jako předcházející dírka. (můžete přiložit odstřihnutý kousek a podle něho si obkreslit dírku)

Ako urobiť dierku do opasku

4. Složíme opasek

Ako zložiť opasok

Opasek pomocí šroubku poskládáme do původního stavu. Šroubek je potřebné utáhnout tak, aby se nepovolila a naopak, aby jsme ji nepoškodili.

Hotovo!

Gratulujeme a těšíme se z využití našeho návodu Jak si zkrátit opasek!

Jak se však všem těmto problémům hravě vyhnout? Jednoduše, velikost opasku si vypočítejte na této stránce. Zároveň jestli si plánujete zakoupit nový či už dámský nebo pánský opasek, z našeho internetového obchodu ModniVeci.cz Vám ho doručíme kurýrem do 24 hodin.

 (538)